Výměna zboží

Pokud jste si objednali zboží, které Vám nesedí nebo není úplně podle Vašich představ, rádi Vám jej vyměníme za jinou velikost nebo jiné zboží. 

Kupujícímu umožníme výměnu zboží do 14 dnů od převzetí poslední části zásilky bez udání důvodu. Zboží lze i vrátit bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zásilky. 

Pokud se rozhodnete pro výměnu nebo vrácení zboží, je nutné dodržet tyto základní podmínky

Nejprve vyplňte formulář pro výměnu zboží.

Zboží je nutné zaslat na adresu: Gadgets House, s.r.o. – VRÁCENÍ
Poděbradská 186/56, Praha 9, 198 00. Zásilka musí obsahovat kopii faktury, dokument o odstoupení od kupní smlouvy a číslo bankovního účtu, kam Vám mají být vráceny peníze.

Zboží nesmí být zasláno na dobírku, v takovém případě nebude převzato! Zboží musí být odesláno nejpozději 14. den po fyzickém převzetí poslední části zásilky.

Nepřijímáme zboží k výměně v případě, že zboží neprojde kontrolou z těchto důvodů:

  • oblečení je bez původních štítků, visaček
  • zboží je vyprané
  • zboží je špinavé, mokré nebo zapáchá
  • část zboží nebo příslušenství je poškozená nebo chybí
  • zboží není schopné dalšího prodeje

Zásilku ve vlastním zájmu pošlete jako doporučený balík s pojištěním na hodnotu zboží (v případě ztráty, nebo znehodnocení balíku si ho budete moci s podacím lístkem na poště vyreklamovat). Vyměněné zboží Vám bude odesláno přepravní službou na Vaši adresu.

Případné finanční rozdíly budou po výměně zboží vyrovnány. V případě vzniklého přeplatku Vám bude přeplatek odeslán na Váš účet. V případě vzniklho nedoplatku prosíme o zaslání nedoplatku na náš účet.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat požadavek na výměnu a zboží bude vráceno zpět.